http://www.judogalery4all.nl/img/null.gif

                                                                           

Toernooien 2017

 

J. C.-Kai in Sho-

Roermond Opgericht:6-6-1988

 

 

          Roermond 25-5-2017

          Goede middag sportvrienden Vandaag het L.K senioren gedraaid in de Jo Gerris sporthal te Roermond we hadden tien judoka's in geschreven 3 Dames en 7 Mannen 9 judoka's hebben deelgenomen aan het L.K dat georganiseerd door JBN Nederland District Limburg. de volgende judoka's behaalden Goud Cynthia Hilferink, Melissa Taskiran, Waro Ivanov , Sjeng Burhenne. De volgende judoka's pakte het zilver Jennifer van Riet, Siamak SH . Steef Den Elzen pakte Brons, Barry Lutgens en Stefan Heister hebben goed hun best gedaan maar konden niet doordringen tot het podium.

          van links naar rechts Siamak S'hkayami,Melissa Taskiran,Jennifer van Riet,Cynthia Hilferink,Waro Ivanov,Steef den Elzen Sjeng Burhenne ontbreekt op de hij moest werken

           

           ,

          Melissa Taskiran 1e plaats

          Cynthia Hilferink 1e plaats

          Steef den Elzen 3e plaats

          Waro Ivanov 1e plaats

          Siamak S'hkayami 2e plaats

           

         

         

        6-5-2017 Peschiera Italië

        Stage Italië

        Heel veel gelachen maar ook goed getraind een aanrader voor volgde jaar in de mei Vakantie

         

         

        23-4-2017 Lummen (België)

        Goede avond sportvrienden Vandaag dag 2 van de 5e Night Store Trofee in Lummen voor de -15 en -18 jaar plus een ploegen Toernooi voor dames en heren de Dames hadden 5 x gewonnen en werden kampioen en € 200 verdiend en het geld hebben ze aan club overgedragen de vijf meiden heel hartelijk dank👍 en allemaal een prachtige sporttas en de mannen hadden 3 x verloren en geen prijs, -15 jaar Sherena Pisters Brons behaald in de -57 kg, Dylan Hoofdwijk Brons in de -50 kg hij was als gastjudoka van Samuray Susteren mee gegaan, brons ook voor Juul Peeters -63 kg als gastjudoka mee gegaan van de Move 2 Belfeld ook van de Move 2 Belfeld Iris Peeters -18 jaar -70 kg Zilver, en als gastjudoka van Samuray Susteren Sven Kronberger -18 jaar -81 kg Goud,zijn zus Judith Kronberger -18 jaar +70 Kg Brons en van sportinstutiet Rudi Verhagen Maggy van Hoof Brons-18 jaar -48 kg.

        Cynthia Hilferink,Melissa Taskiran,Jennifer van Riet,

        Jill Clout,Maggy van Hoof.

         

        De toppers van -Kai in Sho- in het midden als de Kampioenen

        de toppers als Kampioenen

        Jill Clout 1e plaats - 52 Kg -18 jaar

        Sherena Pisters 3e plaat -157 Kg -15 jaar

        Sherena met haar coach Nol

        Maggy van hoof 3e plaats -48 kg -18 jaar

        Dylan Hoofwijk 3e plaats -50 kg -15 jaar

        Iris Peeters 2e plaats -70 kg -18 jaar

        Juul Peeters 3e plaats -63 kg -15 jaar

        Judith Kronberger 3e plaats +70 kg -18 jaar

        Sven Kronberger 1e plaats -81 kg -18 jaar

        22-4-2017 Lummen (België)

        Goede avond sportvrienden Vandaag naar de 5e Night Store Trofee voor jongeren 2e plaats als club en 8 maal Goud 4 maal zilver 2 maal Brons, Goud was voor meisjes en Jongens geboren 2005 - 2006, Zeynep Dönmez, Gigdem Dönmez, Bjorn Hofkens,Teun Mayer, Melissa Hellemons als gast judoka van Samuray Susteren. Zilver voor Keanan Hoofdwijk en Brons voor Jim de Haas ook alle twee van Samuray Susteren. Goud voor geboren 2007-2008 Ertugrul Dönmez, zilver Dewi Mayer en Dylano Ridderbeeks, Geboren 2009-2010-2011 Goud voor Regillio Pisters,Kristan Janssen van Samuray Susteren,Zilver Femke Benneheij Brons voor Naeem Chung.

        2e plaats als club

        Keanan Hoofwijk,Bjorn Hofkens,Teun Mayer,Zynep Dönmez, Gigdem Dönmez,Melssa  Hellemons,Jim de Haas.

        Zeynep Dönmez 1e plaats

        Gigdem Dönmez 1e plaats

        Melissa Hellemons 1e plaats

        Bjorn Hofkens 1e plaats

        Teun Mayer 1e plaats

        De twee konen voor de toekomst

        Teun Mayer en Bjorn Hofkens

        Keanan Hoofwijk 2e plaats

        Jim de Haas 3e plaats

        Dewi Mayer 2e plaats

        Ertugrul Dönmez 1e plaats

        Dylano Ridderbeeks 2e plaats

        De toppertje in  wording

        Femke Benneheij 2e plaats

        Naeen Chung 3e plaats

        Regillio Pisters 1e plaats

        Kristan Janssen 1e plaats

        de toppertjes voor de toekomst

         

        16-17-4-2017 Kufstein

          Goede avond sportvrienden zo als belooft de uit uitslag van 25 Osterpokal Toernooi van de stad Kufstein, Lieke Derks Goud in de -52 kg -16 jaar, Sherena Pisters zilver in de -57 kg -14 jaar, Jill Clout zilver -52 kg-18 jaar, Kevin Gijsman -60 kg -18 jaar en gastjudoka's van sportschool Rudi Verhagen Maggy van Hoof drie partijen verloren -48 kg -18 jaar , en Liam van der groef twee partijen gewonnen en twee verloren n -42 kg -14 jaar en gegeten bij McDonald's en 767 km naar huis

           

           

         

         

         

        9-4-2017 Sittard

          Goede avond sportvrienden Vandaag naar het 16e beginners toernooi geweest de organisatie was in handen van eerste judoclub Grevenbicht we hadden 11 deelnemers ingeschreven die waren goed voor vier maal Goud drie maal zilver en vier maal Brons. Goud voor Dean Hofman, Djaby Danker,Niek Schreurs en Regilio Pisters.zilver voor Navayo Schoof, Pim Schreurs en Boy Wolter. Brons was voor Mike Wijkstra, Bram Widdershoven, Gijs Gommans en Koen Gommans.

          Djaby Danker 1e plaats

          Gijs Gommans 3e plaats

          Niek Schreurs 1e plaats

          Regillio Pisters 1e plaats

          Pim Schreurs 2e plaats

          Navayo Schoof 2e plaats

          Dean Hofman 1e plaats

          Trots op mijn klein zoon Dean Hofman

          op de foto met Djaby Danker

          Koen Gommans 3e plaats

          Bram Widdershoven 3e plaats

         

         

         

         

        9-4-2017 Lommel

          Goede avond sportvrienden Vandaag Lieke Derks naar de Internationale soeverein judo Cup in Lommel Geweest voor het tweede jaar op rei Goud in de -15 jaar -52 kg vorig won ze ook Goud -15 jaar -48 kg

         

        8-4-2017 Leek

        Goede morgen sportvrienden gistermorgen om half vijf opgestaan voor te gaan naar Leek voor het N.K. judo-18 jaar Dames en Heren we hadden 2 deelnemers Jill Clout -52 kg en Kevin Gijsman -60 kg Kevin Gijsman de eerste twee partijen gewonnen met ippon in de kwartfinale verloren en in de herkansing verloren,Jill Clout twee partijen verloren maar ik kan trots zijn wand Mark van Dijk werd Nederlands kampioen -73 kg hij heeft 1,5 jaar bij ons mee getraind en veel ge leert van ons je kan alleen maar kampioen worden als je club maatjes met je trainen

       

       

      7-4-2017 Roermond

      Goede avond sportvrienden zojuist verrast door Lieke Derks met een prachtig cadeau een foto waar Lieke en ik opsta met de medailles wat ze heeft gewonnen tijdens Dutch Espoir 15-1-2017 - 15 jaar -48 kg 2e plaats en in Tilburg 11-3-2017 N. K.-15 jaar -52kg 3e plaats ook nog 2 McDonald's bonnen en een pot pindarotjes ik voel me zeer vereerd heel hartelijk Familie Derks

     

     

    Goede middag sportvrienden Gisteren avond Lieke Derks een herinnering aangeboden dat ze 11-3-2017 Brons had gehaald tijdens het N.K te Tilburg Meisjes -15 jaar -52 KG.

 

Roermond 2-4-2017

    Goede middag sportvrienden Vandaag twee van onze leden naar Toernooi geweest in sporthal de Walvis in Beverwijk Bram en Koen Hoogeveen zijn alle bij eerste geworden tijdens aangepast judo wedstrijden een woord van Dank voor Angel Schoutens die de aangepaste judoka's heeft ge coach en begeleid heeft top van Angel

    Angel te midden van de kampioenen Bram en Koen  Hoogeveen

    Bram Hoogeveen 1e plaats

    Bram Hoogeveen  1e plaats

    Koen Hoogeveen 1e plaats

 

26-3-2017 Roermond

    Goede avond sportvrienden Vandaag dag 2 van het 40 ste Toernooi van de Fruitstreek in Sint-Truiden ( België ) 6 maal Goud, 3 maal Zilver, 1 maal Brons U 13 Zeynep Dönmez, Bjorn Hofkens en Teun Mayer Goud.U13 Zilver voor Gigdem Dönmez.
    U11Goud voor Gijs Gommans ,Dylano Ridderbeeks, Navayo Schoof.
    U11 Zilver Voor Mike Wijkstra ,En Zilver voor Ertugrul Dönmez
    U11 Fabian Wijkstra Brons

    Zeynep Dönmez 1e plaats

    Gigdem Dönmez2e plaats

    Teun Mayer 1e plaats

    Bjorn Hofkens 1e plaats

    Gigdem 2eTeun 1e Zeynep 1e Bjorn 1e

    Ertugrul2e Mike 2e Navayo1e Gijs 1e Dylano 1e Fabian 3e

    Gijs Gommans 1e plaats

    Dylano Ridderbeeks 1e plaats

    Navayo Schoof 1e plaats

    Ertugrul Dönmez 2e plaats

     

    Mike Wijkstra 2e Plaats

    Fabian Wijkstra 3e plaats

    25-3-2017 Roermond

      Goede middag sportvrienden Vandaag naar de 40 ste Toernooi van de Fruitstreek in Sint-Truiden (België ) we hadden 4 judoka's Jill Clout -18 jaar -52 kg eerste plaats, Sherena Pisters -15 jaar -57 kg eerste plaats, Max Degener -15 jaar -55 kg tweede plaats, Sem Wolter -15 jaar - 60 kg gedeelde derde plaats Morgen dag 2 met 10 jeugd judoka's

      Max Degener 2eplaats Sherena Pisters 1e plaats Sem Wolters 3e plaats

      Jill Clout 1e plaats

      Sherena Pisters 1e plaats

      Max Degener 2e plaats

      Sem Wolters 3e plaats

    Roermond 19-3-2017

      Goede middag sportvrienden Vandaag het 7e Maaseikse U11/U13 ontmoeting we hebben 10 jeugd judoka's ingeschreven en we hadden 8 eerste plaatsen en 2 vierde plaatsen,en 2e plaats als club.
      In het ochtend programma U13 GEB 2005/2006 meisjes/jongens hadden vier maal Zeynep Dönmez, Gigdem Dönmez, Bjorn Hofkens en Teun Mayer.
      In het middag programma U 11 GEB 2005/2006. Ertugrul Dönmez, Boy Wolter,Navayo Schoof, Dylano Ridderbeeks.
      Nout Raemaekers en Jesper Dolman waren voor het eerst mee, maar ze waren niet bang maar aan ervaring ontbrak het helaas nooit opgeven en de verliezers van vandaag worden de winnaars van morgen

       

      Bjorn Hofkens,Zeynep Dönmez ,Gigdem Dönmez,Teun Mayer.

      Allemaal 1e plaats

       

      Navayo Schoof 1e,Nout Raemaekers 4e,Boy Wolter 1e ,

      Ertugrul Dönmez 1e ,Dylano Ridderbeeks 1e ,Jesper Dolman 4e

       

      Navayo Schoof,Boy Wolter,Dylano Ridderbeeks,Ertugrul Dönmez.

      Met in het midden de club Trofee 2e plaats

       

      Trots met de 2e plaats als club

    12-3-2017 Roermond

      Goede middag sportvrienden Vandaag het L.K -18 jaar gedraaid in de sporthal Jo Gerris in Roermond we hadden drie inschrijvingen maar Odin Sampers was te zwaar.en Kevin Gijsman -60 kg werd in de finale verslagen en zilver was voor hem, Jill Clout -52 kg had zijn dag niet en naar het Brons verwezen,Jill en Kevin hebben zich wel geplaatst voor N.K. in Leek zaterdag 8 April

      Kevin Gijsman en Jill Clout

      Kevin Gijsman 2e Plaats

      Jill Clout 3e plaats

    11-3-2017 Tilburg

      Goede avond sportvrienden Vandaag de Bonskampioschappen judo -15 jaar dames en heren gedraaid in Tilburg we hadden vier deelnemers waarvan Lieke Derks -52 kg Dames het Brons pakte een finale plaats had er in gezeten maar liet zich in de halve finale verrassen terwijl ze de betere judoka was van de latere kampioen maar ze pakte in de kleine finale als nog het Brons , Sherena Pisters -57 kg Dames een gewonen en twee verloren , Max Degener -55 kg heren een gewonnen en twee verloren en Amine Daoudi + 66 kg heren twee verloren

      Nol Lieke Giovanni

      Lieke Derks 3e plaats

    Goede avond sportvrienden Vandaag het L.K.-15 jaar gedraaid en Lieke Derks voor 10e goud -52 kg Dames,Amine Daoudi goud + 63 kg heren, Sherena Pisters Brons -57 kg Max Degener -55 kg ook Brons, Maukje Munten -57 kg kon zich niet plaatsen voor het N.K ,en Laini Silvani liet verstek gaan doordat de moeder zich had verslapen jammer voor Laini anders had ze zich ook geplaatst voor het N.K,vier judoka's mogen 11 Maart naar Tilburg afreizen naar het Nationaal Toernooi voor de... -15 jaar wie zich beste van Nederland mag noemen.
    Vandaag waren ook de Limburgse voor dames en heren -15 jaar lage banden waar geen Qlieficatie voor het Nationaal Toernooi was , Zeynep Dönmez -32 kg eerste, Gigdem Dönmez -40 kg
    2e plaats en Zeynep Dönmez had mee gedaan in de -40 kg omdat ze in -32 kg geen tegen stander had een prachtige gedeelde derde plaats haalden en Teun Mayer -34 kg eerste plaats , Bjorn Hofkens tweede plaats.

    Lieke Derks 1e plaats

     

     

    Sherena Pisters 3e plaats

    Max Degener 3e plaats

    Amine Daoudi 1e plaats

    Zeynep Dönmez 1e plaats

    Gigdem Dönmez 2e plaats en Zeynep Dönmez 3e plaats

    Teun Mayer 1e plaats en Bjorn 2e plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roermond 7-11- 2015

Goede middag sportvrienden dag een zit er op tijdens de twee dagen durende Adler Cup twee maal zilver en een maal Brons het had ook gekund dat we drie maal goud gehad hebben ze hebben alle drie voor gestaan in de finales maar ze zijn noch heel jong en kunnen noch niet goed om hun voorsprong uit te judoën Lieke Derks en Sherena Pisters beide zilver en Kevin Gijsman Brons morgen weer een nieuwe dag en nieuwe kansen

 

 

Roermond 8-11-2015

Goede avond sportvrienden Net terug 20.00 uur van dag 2 van de Adler Cup in Frankfurt Lieke Derks en Kevin Gijsman beide Goud en Sherena Pisters Zilver en daarna het Toernooi Afgesloten bij McDonald's in Shiershan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roermond 1-11-2015

 

Goede avond Sportvrienden
vandaag weer lange dag geweest om 7.00 uur vertrokken naar het 22e "Geuldaltoernooi" van 'Kano' uit Houthem met 30 judoka's
en het heeft zich weer geloond wand hoe we om 18,00 uur de balans op maakten kwamen we op 16 eerste,6 tweede en 2 derde plaatsen uit een bijzondere prestatie :

Goud voor Lieke Derks-Jill Clout-Ragyf Conradus-Kevin Gijsman-Shenteley Groeneweg-Cynthia Hilferink-Bjorn Hofkens-Waro Ivanov-Dewi Mayer-Rigillio Pisters-Sherena Pisters-Jennifer van Riet-Rico Schaefer-Navayo Schoof-Dilano Ridderbeeks en Sem Wolter.

Zilver voor: Salih Vilic-Ertugrul Dönmez-Zeynep Dönmez- Sem Maassen -Roy Pisters en Kian Terwint.
 

Brons voor:Gigdem Dönmez en Teun Mayer,
sorry er stonden er een paar niet op nu staan ze er allemaal op ere die ere toe komt

 

 

Shenteley Groeneweg 1e plaats

Sherena Pisters 1e plaats

·  Waro Ivanov 1e plaats

Dit is Rico Schaefer hebben jullie het gezien

Rico Schaefer 1e plaats

·  Lieke Derks 1e plaats

Rigillio Pisters 1e plaats

Navayo Schoof 1e plaats

Sem Wolter 1e plaats

Dewi Mayer 1e plaats

Jennifer van Riet 1e plaats

Bjorn Hofkens 1e plaats

Cynthia Hilferink 1e plaats

Jill Clout 1e plaats

Dilano Ridderbeeks 1e plaats

Ragyf Conradus 1e plaats

Zeynep Dönmez 2e plaats

Roy Pisters 2e plaats

Sem Maassen 2e plaats

Kian Terwint heeft de tweede plaats afgehaald van Ertugrul Dönmez dit in verband Bruiloft

Salih Vilic 2e plaats

Kian Terwint 2e plaats

Teun Mayer 3e plaats

Gigdem Dönmez 3e plaats

 

Roermond 24-10-2015

Goede middag sportvrienden Vandaag tijdens het klompen Toernooi Sint-Oedenrode 2 eerste plaatsen en 2 derde plaatsen behaald we hadden met 10 judoka's ingeschreven de judoka's geen prijs behaalden hebben zich goed staande gehouden en paar partijen gewonnen maar helaas niet kunnen doordringen tot het podium volgende keer noch harder trainen en dan zal het wel gaan lukken, die wel het podium bereikt hebben zijn Zeynep Dönmez 1e plaats en Kian Terwint ook 1e plaats,en derde plaatsen voor Shenteley Groeneweg en Navayo Schoof.
Morgen met 6 judoka's weer naar sint -Oedenrode

Zeynep Dönmez 1e plaats

Kian Terwint 1e plaats

Shenteley Groeneweg 3e plaats

Navayo Schoof 3e plaats

 

Roermond25-10-2015

Goede avond sportvrienden Vandaag dag 2 met 5 judoka's naar het klompen Toernooi geweest vanmorgen om 7.00 uur vertrokken en 18.15 uur thuis maar het heeft geloond 1 maal goud 3 maal zilver en 1 keer Brons.
Lieke Derks -44 kg -15 jaar 1e plaats: Cynthia Hilferink Dames -70 kg 2e plaats,waro Ivanov -18 jaar -81 kg 2e plaats, Kevin Gijsman -15 jaar -50 kg 2e plaats : jill Clout -18 jaar -44 kg geen tegenstander en toen ze mee gedaan -48 kg 3e plaats

Lieke Derks 1e plaats

Waro Ivanov 2e plaats

Kevin Gijsman 2e plaats

Cynthia Hilferink 2e plaats

Jill Clout 3e plaats

 

 

 

Roermond 18-10-2015

Goede avond sportvrienden Vandaag te Houthalen (B) met 8 judoka's deelgenomen aan het 9e kits Toernooi GEB 2005/2006 en 2003/2004 voor jongens/meisjes;Eerste plaatsen waren voor; Lieke Derks, Sherena Pisters ,Sem Wolter en Gigdem Dönmez ;tweede plaatsen waren voor Zeynep Dönmez, Ivanny Mendez Ramirez, Laura Frenken; een derde plaats voor Shenteley Groeneweg.

Lieke Derks eerste plaats

Sherena Pisters 1e plaats

Sem Wolter 1e plaats

Sem Wolter en Sherena Pisters Eerste plaats

Zeynep Dönmez 2e plaats

Laura Frenken 2e plaats en Shenteley Groeneweg 3e plaats

Gigdem Dönmez 1e plaats en Ivanny Mendez Ramirez 2e Plaats

Van links naar rechts Ivanny Mendez Ramirez 2e plaats Gigdem Dönmez 1e plaats,Zeynep Dönmez 2e plaats,Laura Frenken 2e plaats, Shenteley Groeneweg 3e plaats

De clowntjes van -Kai in Sho- Roermond


 

Consenteren voor de volgende partij



 

Roermond 10-10-2015

3 maal Goud en 1 maal Zilver

Tijdens Internationaal G-Judo Toernooi

in Herenhout België

Zaterdag morgen zijn vier judoka's met hun Coach Angel Schoutens naar Herenhout en angel had zeer goed gecoach want alle vier op het podium  kijk naar onze toppers tijdens de prijsuitreiking

Andy Schoutens 1e plaats

Koen Hoogeveen 1e plaats

Thijs Hoogeveen 1e plaats

Bram Hoogeveen 2e plaats

Roermond 7-10-2015

Goede morgen sportvrienden
Gisteren een verrassing voor de wedstrijd groep Memhet Dönmez had bij container bedrijf Keuren aangeklopt voor loopshrits voor de wedstrijd groep waar Ertugrul en Zeynep Dönmez ook deel van uitmaken,de wedstrijdgroep wil Memhet Dönmez heel hartelijk bedanken voor zijn inzet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Info

 

 Waar vind u ons

 Kijk een binnen

 Sponsors

 Opening/Tarieven

 Fitness

  

 

 

©  2003 -- 2004 Kai In Sho--- All rights reserved.